volejte na naší linku: +420. 720 97 37 97

DAIKN URURU SARARA

Oceňované řešení Ururu Sarara nabízí nejvyšší úroveň komfortu s extrémně nízkou zátěží životního prostředí a nízkou spotřebou energie.
 

VAŠE VÝHODY

DESIGN S ŘADOU OCENĚNÍ

 

INTELIGENTNÍ REGULACE VLHKOSTI
Vítěz prestižního designového ocenění reddot 2013 v kategorii klimatizací. Ururu sarara - reddot award

 

 

 

Brání vysychání v zimě a odvlhčuje v létě.

ČERSTVÝ VZDUCH PO CELÝ ROK

Větrání a čištění řízené inteligentním senzorem pohybu pro dokonalý vzduch když jej potřebujete, tam kde jej potřebujete.

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÉ OVLÁDÁNÍ. Zařízení lze ovládat bezdrátovým dálkovým ovládáním, prostřednictvím aplikace nebo pomocí systému automatizace domácnosti.

ENERGETICKÁ ÚČINNOST


Nejvyšší energetická účinnost.  Energetický štítek A+++. Díky pokročilým úsporným technologiím.

 

5 technologií úpravy vzduchu

 

 

 

Technologie

 

Trojité prostorové inteligentní čidlo pohybu


Společnost Daikin vyvinula pro jednotku Ururu Sarara inteligentní čidlo pohybu. Jedná se o detektor pohybu, který pozná, když jste v místnosti. Když v ní nejste, ztlumí výkon, případně jednotku vypne. 

Pozná také, kde v místnosti se nacházíte a směruje proud vzduchu pryč od vás. Jedná se o velmi chytrý způsob regulace teploty v místnosti bez narušení její atmosféry.

 

Automatické čištění filtru


Klimatizační jednotky čistí vzduch při průchodu jednotkou pomocí filtrů. Čím více částic se ve filtru nashromáždí, tím nižší je jeho účinnost. S nejmodernější samočisticí technologií jednotky Ururu Sarara se tento problém stává minulostí. Získáváte stálý průtok vzduchu při spotřebě energie nižší o 25 %.

 

Vždy pod kontrolou


Jednotka Ururu Sarara je vybavena praktickým dálkovým ovládáním, které přehledným způsobem poskytuje všechny potřebné informace a díky osvětleným tlačítkům je lze použít i ve tmě.
Teplotu ovšem můžete nastavit aniž byste vstoupili do místnosti prostřednictvím chytrého telefonu se systémem iOS nebo Android nebo pomocí systému automatizace domácnosti.
 
zdroj: daikin.cz
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.