volejte na naší linku: +420 720 97 37 97

Kam patří klimatizace?

vlockaKlimatizace do bytu


klimahomeKlimatizaci do bytu vybíráme podle objemu klimatizovaného pokoje a dlaších informací o místních podmínkách (více v článku zde....). Většinou se ale použije splitová jednotka 1/1 o výkonu 2,5 - 3,5kW. V případě instalace klimatizace v panelovém (bytovém) domě je vhodné mít k dispozici balkon, protože je nutné někam umístit venkovní jednotku. V případě rodinného domu je na Vás kam tuto jednotku umístníme. Montáž je možná na fasádu, střechu, nebo na speciální konzoli na zem. Kvalitní klimatizace jsou vybaveny tepelným čerpadlem s výborným energetickým štítkem (od A+ až po A+++), jsou vesměs velmi tiché a nebudou Vás, ani sousedy rušit.

U podkrovních pokojů je možné použít tzv. parapetové vnitřní klimatizační jednotky. Težko se bude věšet klasická klimatizace na šikmou střechu. Vždy ale platí, že je možnost jak Váš požadovaný komfort realizovat. Nebojte se nás zeptat, konzultovat své přání a potřeby!

 

vlocka Klimatizace do rodinného domu

Klimatizace do rodinného domu je možné řešit buď splitovou klimatizací 1/1, nebo multisplitem (jedna venkovní klimatizační jednotka a několik vnitřních). Vždy dle potřeb, možností a představ klienta. Doporučujeme si dobře rozmyslet co je cílem a jaké jsou možnosti řešení. Pomůžeme Vám vyřešit takovou úvahu.

Nezapomínejte na skutečnost, že klimatizace umí též velice efektivně topit a temperovat. Některé modely klimatizací jsou navíc velice chytré a umí přemýšlet za Vás. Není pak problém nechat klimatizaci třeba temperovat Vaší chatu a těsně před příjezdem na dálku prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu nechat Váš pokoj, nebo chatu vytopit na požadovanou teplotu.

Konzultujte s námi reálné možnosti řešení Vašich představ.

 

vlocka Klimatizace do kanceláře a firmy

kancl MRF kopie_mStudií je dokázáno, že v přívětivém prostředí (tedy například klimatizované kanceláři) pracovníci podávají lepší výkon a nechce se jim domu do vedra. Vkanceláři se cítí dobře a mají lepší náladu. Klimatizace do kanceláře jistě patří. A pokud ne pro všechny, tedy alespoň šéfům a do zasedačky, popř. show roomu... 

Pro ucelené kompaktní řešení větších budov jsme schopni celý systém navrhnout, zpracovat projekt, rozpočet a následně též vše zrealizovat v předpokládané kvalitě, čase a fortelnou prací našich řemeslníků. 

 

vlocka Klimatizace do penzionů a hotelů

Zpracujeme individuální řešení pro klimatizované prostředí pro Váš penzion, či hotel. Vaši hosté se u vás budou cítit velice příjemně i v letních měsících. Budou Vás doporučovat a vracet se k Vám.

Nemáte-li přímo pension a nebo hotel, ale vlastní hospůdku a nebo restauraci?  Máte vedrem umořené kuchaře a ve vašich prostorách pro hosty je občas vedrem na padnutí? I tento problém jsme řešili. Svěřte se svým zadáním našim odborníkům!  Stačí nás kontaktovat....(vyplnte náš interaktivní formulář "Kontaktujte mě!" v pravo dole na stránce

 

vlocka KLIMATIZACE a další řešení?

Pokud jste lékař, máme i řešení pro Vaší ordinaci a čekárnu. Pacientům tak zpříjemníte čekání a to jak v letních, tak i zimních měsících. Nastavená teplota může být stálá a velice příjemná.

samsungČasto montujeme klimatizace i pro čekárny malých mazlíčků u veterinářů. Proč by již tak vystresovaná zvířátka měla ještě trpět (vetšina jich má kožíšek, který hřeje). V těchto případech volíme sofistikované řešení. Vybíráme klimatizační jednotky vybavené bakteriálními filtry a dalšími preventními opatřeními (například zabudované UV lampy, Panasonic NanoE technolgy atd.). Je možné též realizovat klimatizaci se všemi možnými prevencemi s možností přívodu čerstvého vzduchu (DAIKIN URURU SARARA).

 

 

Další informace: 

U každého našeho produktu by měli být připojené základní data ke stažení. Tedy hlavně katalog výrobce, případné certifikáty atd. Většinou lze u hlavníchj našich produktů nalézt také motivační a nebo seznamovací video a další informace.

 Pokud se chcete na cokoli zeptat, pokud chcete aby Vám naši specialisté zavaoli zpět, vyplnte náš formulář zde...
(stačí kliknout na modré tlačítko "Kontaktujte mě!" v pravo dole na obrazovce.

 sipka

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.